Projecta Tensioned Descender Large Electrol HD HDTV Format - Projectiescherm
in het plafond te monteren - gemotoriseerd - 230 V - 176" (447 cm) - 16:9 - HD Progressive 0.6 - RAL 9016
Artikelnummer: 917287
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700101036510 |
| Fabrikantcode | 10103651 |
| Artikelnummer | 917287 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 176 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2190 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 3900 |
| Diagonaal | 447 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | HD Progressive 0.6 |
| Formaat | HDTV |
Design |
| Black drop | 300 mm |
| Kleur van het product |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 87000 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |