Projecta Tensioned Descender Large Electrol Wide Format - Projectiescherm
in het plafond te monteren - gemotoriseerd - 158" (402 cm) - 16:10 - Matte White - RAL 9016, verkeerwit
Artikelnummer: 518658
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 101014449 |
| Fabrikantcode | 10101444 |
| Artikelnummer | 518658 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 158 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2130 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 3400 |
| Diagonaal | 402 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 223 x 350 cm |
| Type aandrijving | Gemotoriseerd |
| Schermoppervlak | Mat wit |
Design |
| Montagewijze | Plafond |
| Black drop | 300 mm |
| Kleur van het product |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 79000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |