Router Acc TP-Link RE600X AX1800 Wi-Fi 6 Range 574 Mbps at 2.4 GHz, 1201 Mbps at 5 GHz - A-keuze
Artikelnummer: 9520428
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | RE600X A-keuze |
| Artikelnummer | 9520428 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| ABC-keuze | A-keuze |
Prestatie |
| Soort | Netwerkzender & -ontvanger |
| Overdrachtssnelheid | 1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1,Windows Vista,Windows 8,Windows XP,Windows 98SE,Windows 2000,Windows NT |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde browser | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
Antenne |
| Antennas quantity | 2 |
| Soort antenne | Intern |
| Zendvermogen (CE) | 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤30dBm dBm |
Netwerk |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 1200 Mbit/s |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP,WPA,WPA2,WPA3 |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Design |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Reset button | Ja |
Energie |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 78 |
| Diepte | 36 mm |
| Hoogte | 149 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 202 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 97 mm |
| Gewicht verpakking | 370 g |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |