Salora 550 serie - 43" UHD smart
Artikelnummer: 5849859
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8720085002523 |
| Fabrikantcode | 43UA550 |
| Artikelnummer | 5849859 |
| Merk | SALORA |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 43 " |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen | 4:3,16:9 |
| Responstijd | 8 ms |
| Helderheid | 250 cd/m2 |
| Motion interpolation technologie | BPR (Best Picture Rate) 1000 Hz |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 50 Hz |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 24 Hz,50 Hz,25 Hz,60 Hz,30 Hz |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Comb filter | 2D/3D |
TV-tuner |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Aantal tuners | 3 tuner(s) |
| Auto channel search | Ja |
Smart TV |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android TV |
| Operating systeem versie | 11 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Ingebouwde Chromecast | Ja |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Sportapps | Red Bull TV |
| Muziek-apps | Spotify |
| Lifestyle-apps | Google Apps |
| Video-apps | Amazon Prime Video,Netflix,YouTube,Disney+,Apple TV |
Audio |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos,DTS:X,Dolby Digital,DTS,DTS Virtual:X |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,802.11ad,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 200 mm |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| LED-indicatoren | Slaapstand |
| Stand kleur | Zwart |
Prestatie |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision |
| Game modus | Ja |
| Teletext | Ja |
| Ondersteund audioformaat | DTS,EAC3,FLAC,G.711,G.711 A-law,LBR,LPCM,OPUS,Vorbis,WMA,WMA-PRO |
| Ondersteunde videoformaten | VC-1,WMV3,MPEG4,VP8,H.264,MPEG1,HEVC/H.265,MPEG2,VP9,H.263,AVS,RV30,RV40,Sorenson H.263 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| USB-recording | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.3 |
Beheerfuncties |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Hotel-modus | Nee |
| Basis-hotelmodus | Nee |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Firmware kan geüpgraded worden via | USB,Netwerk |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
Energie |
| Stroomverbruik (typisch) | 75 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 51 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 92 kWu |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 965 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 270 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 599 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7000 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 965 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 87 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 561 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6850 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 1042 mm |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Hoogte verpakking | 634 mm |
| Gewicht verpakking | 10300 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening | P23AT799048 |
| Slimme afstandsbediening inbegrepen | Ja |