Samsung Galaxy Tab S10 FE - Tablet
A-keuze
Artikelnummer: 9518040
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | SM-X520NZAREUB A-keuze |
| Artikelnummer | 9518040 |
| Merk | SAMSUNG |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 10.9 " |
| Soort paneel | TFT |
| Resolutie | 2304 x 1440 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
Processor |
| Processorfabrikant | Samsung |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Processormodel | 1580 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2.9 GHz |
Geheugen |
| Intern geheugen | 8 GB |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2000 GB |
| Gebruikergeheugen | 106.3 GB |
Camera |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Video recording | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 3840x2160@30fps |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Type aansluitplug | USB |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
Prestatie |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| GPS | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Software |
| Platform | Android |
Accu/Batterij |
| Capaciteit van de accu/batterij | 8000 mAh |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Continue video-afspeeltijd | 20 uur |
Energie |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Duurzaamheid |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 254.3 |
| Diepte | 6 mm |
| Hoogte | 165.8 mm |
| Gewicht | 497 g |
Inhoud van de verpakking |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |