Samsung Galaxy Tab S9 - Tablet
Android 13 - 256 GB - 11" AMOLED (2560 x 1600) - microSD sleuf - beige
Artikelnummer: 5946449
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Let op: EAN code is product indicatief. Dit toestel komt niet in aanmerking voor NL Samsung promotie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8806095071657 |
| Fabrikantcode | SM-X710NZEEEUB |
| Artikelnummer | 5946449 |
| Merk | SAMSUNG |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 11 " |
| Soort paneel | TFT |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Display technologie | AMOLED |
| Helderheid | 600 cd/m2 |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Touch screen type | Capacitief |
| HD type | WQXGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
Processor |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Processormodel | 8 Gen 2 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3.36 GHz |
Geheugen |
| Intern geheugen | 12 GB |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1000 GB |
| Gebruikergeheugen | 99.9 GB |
Grafisch |
| Grafische adapter-familie | Adreno |
Audio |
| Aantal microfoons | 3 |
| Merk luidsprekers | AKG |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
Camera |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2 |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 80 ° |
| Digitale zoom | 8 x |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Panorama | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Video recording | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps |
| Video-opname modi | 1080p,2160p,720p |
| Camera voorzijde | Ja |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2.4 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 120 ° |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Beige |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend,Waterbestendig |
Prestatie |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| GPS | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Schermopname | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Google applicaties | Gmail,Google Maps,Google Play,Google Chrome,Google Drive,YouTube,Google Photos |
| Land van herkomst | Vietnam |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Software |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
Accu/Batterij |
| Inclusief batterij | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 8400 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Continue video-afspeeltijd | 15 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 149 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
Duurzaamheid |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 254.3 |
| Diepte | 5.9 mm |
| Hoogte | 165.8 mm |
| Gewicht | 498 g |
| Breedte verpakking | 273.92 mm |
| Diepte verpakking | 21.4 mm |
| Hoogte verpakking | 184.52 mm |
| Gewicht verpakking | 755 g |
Inhoud van de verpakking |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |