Microsoft Surface Laptop 7 - Copilot+, Intel Core Ultra 7, 13.8", 32GB/1TB, Graphite
Artikelnummer: 8918334
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Surface Laptop voor zakelijk gebruik
De Surface Laptop, verkrijgbaar in 13,8- of 15 inch-modellen, biedt AI-ondersteuning, is gemaakt voor zakelijk gebruik en levert grootse prestaties en AI-ervaringen met de Intel® Core™ Ultra-processor (Series 2) in een elegant ontwerp.
Surface Copilot+ PC's, ontworpen voor zakelijk gebruik
De Surface Laptop (YYe editie) is gemaakt voor zakelijk gebruik met een Intel® Core™ Ultra-processor (Series 2) en biedt uitzonderlijke door AI aangestuurde prestaties voor samenwerking, creativiteit en productiviteit.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196388466108 |
| Fabrikantcode | EP2-22353 |
| Artikelnummer | 8918334 |
| Merk | MICROSOFT |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Introductie jaar | 2025 |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 13.8 " |
| Resolutie | 2304 x 1536 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | PixelSense Flow |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 3:2 |
| LED backlight | Ja |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 600 cd/m2 |
| Pixeldichtheid | 201 ppi |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision IQ |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 268V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3.7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2.2 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 2.2 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML,OpenVINO,Windows ML,ONNX RT |
| Totale processorprestaties tot | 118 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 48 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 66 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1000 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 140V |
| 4K-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor 8K geïntegreerde grafische kaart | Ja |
Audio |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Merk luidsprekers | OmniSonic |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
Camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Charging port type | Oppervlakteverbinding |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
Prestatie |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
Toetsenbord |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ PC | Ja |
| Voorgeïnstalleerde software | Microsoft 365 Apps |
Accu/Batterij |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 12 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 20 uur |
Energie |
| AC-adapter, vermogen | 39 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Beveiliging |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 1350 g |
| Breedte | 220 |
| Diepte | 301 mm |
| Hoogte | 17.5 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |