StarTech.com 0,5m Cat6 patchkabel zwart - Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel
Cat 6 ethernet patch lood - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 50 cm - SFTP 50 micron - CAT 6 - gevormd, zonder haken - zwart
Artikelnummer: 2407027
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030863391 |
| Fabrikantcode | N6SPAT50CMBK |
| Artikelnummer | 2407027 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 0.5 m |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Kabelafscherming | SF/UTP (S-FTP) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Constructie van de geleider(s) | Samengeslagen |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,Fast Ethernet |
| AWG draad omvang | 26 |
| Frequentie | 500 MHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aangegoten clipbescherming (snagless) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 28 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 14 mm |
| Gewicht verpakking | 39 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 415 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 275 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 200 stuk(s) |