• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check We helpen je graag: 0572-328120

StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH

LC/SC - Netwerkkabel - LC enkele modus (M) naar SC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - voor P/N: SFPGLCSXMMST

Artikelnummer: 476065
(€ 17,31 excl. 21% btw)
timer 2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
49 stuk(s) voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie *
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode SMFIBLCSC1
EAN 65030810159
Snoerlengte 1 m
Type glasvezel OS1
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk STARTECH
Artikelnummer 476065
Fabrikantcode SMFIBLCSC1
EAN 65030810159

Kenmerken

Snoerlengte 1 m
Type glasvezel OS1
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Kleur van het product Geel
Full duplex Ja
Kern diameter 9 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode,Single-mode
Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS,CE

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 18 g

Verpakking

Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Breedte verpakking 6 mm
Diepte verpakking 199 mm
Hoogte verpakking 211 mm
Gewicht verpakking 30 g

Logistieke gegevens

(Buitenste) hoofdverpakking breedte 335 mm
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
(Buitenste) hoofdverpakking lengte 235 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte 108 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 320 stuk(s)
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...