StarTech.com SAS87431M - Mini-SAS kabel
SFF-8087 naar SFF-8643 - Mini SAS to Mini SAS - 1 m - SAS interne kabel - SAS 12Gbit/s - Mini SAS (SFF-8087) (P) naar 4x Mini SAS HD (SFF-8643) (P) - 1 m - vergrendeld, rechte kabelkoppeling - zwart
Artikelnummer: 2407939
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Deze interne mini-SAS is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een SAS of SATA adapter op een SAS of SATA backplane met een SFF-8087 verbinding. De kabel is compatibel met 12 Gbps SAS-schijven alsmede 6 Gbps SATA-schijven.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030866071 |
| Fabrikantcode | SAS87431M |
| Artikelnummer | 2407939 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | SFF-8087 |
| Aansluiting 2 | SFF-8643 |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 56 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Gewicht verpakking | 56 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |