StarTech.com USB-C to HDMI Adapter with Power Delivery - 4K 60Hz UHD- White
USB 3.1 Type C Video Converter for HDMI Monitors and Displays - Externe video-adapter - USB-C - HDMI - wit
Artikelnummer: 2639494
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030868938 |
| Fabrikantcode | CDP2HDUCPW |
| Artikelnummer | 2639494 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Maximale resolutie (HDMI) | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 768,2560 x 1600 (WQXGA),1360 x 768 (WXGA),1920 x 1200 (WUXGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1280 x 800,3840 x 2160,1600 x 900,1280 x 720 (HD 720),1440 x 900 (WXGA+),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Chipset | Parade - PS176, VIA/VLI - VL100 |
Design |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 22 g |
| USB kabel lengte | 0.1 m |
Technische details |
| Certificaten van naleving | CE,RoHS |
| Breedte | 33 |
| Hoogte | 13 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 144 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Gewicht verpakking | 107 g |
Logistieke gegevens |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 358 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |