Synology DX525 - Uitbreidingsunit
5 bays - 3,5"/2,5" HDD/SSD - Hot-swappable - zwart
Artikelnummer: 9336898
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- De hot-swappable bays maken het mogelijk om schijven te vervangen zonder het systeem uit te schakelen.
- De robuuste aluminium behuizing en efficiënte koeling zorgen voor betrouwbare prestaties, zelfs bij intensief gebruik.
- Dankzij de ondersteuning voor zowel 3,5 inch als 2,5 inch schijven biedt de unit flexibiliteit in opslagconfiguraties.
- Houd er rekening mee dat deze uitbreidingsunit alleen werkt met compatibele Synology-schijven.
Productomschrijving
De Synology DX525 is een uitbreidingsunit die speciaal is ontworpen voor compatibiliteit met NAS-systemen uit de 25-serie, waaronder de DS1825+, DS1525+ en DS925+. Met ruimte voor vijf extra 3,5" of 2,5" SATA-schijven biedt deze unit een flexibele oplossing voor het vergroten van je opslagcapaciteit. Dankzij de hot-swappable schijfbays kun je schijven vervangen of toevoegen zonder het systeem uit te schakelen, wat zorgt voor een ononderbroken werking.
Let op: alleen compatibele Synology-schijven werken in deze uitbreidingsunit!
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711174725298 |
| Fabrikantcode | DX525 |
| Artikelnummer | 9336898 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Opslagmedia |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 5 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 3.5 ",2.5 " |
| Hot-swap drive bays | Ja |
Poorten & interfaces |
| USB-aansluiting | Nee |
Design |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Type behuizing | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Geluidsniveau | 20.4 dB |
| Ventilator diameter | 92 mm |
| Compatibele producten | Synology DS1825+, DS1525+, DS925+ |
| Certificering | FCC CE BSMI UKCA EAC VCCI RCM KC BIS |
Energie |
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 230 |
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Gewicht | 2460 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aantal stroomkabel | 1 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Overige specificaties |
| Certificaten van naleving | RoHS |