TP-Link Omada EAP650-Wall V1 - Draadloze-toegangspunt
A-keuze
Artikelnummer: 9519406
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Twee Gigabit LAN-poorten bieden flexibele bekabelde aansluitmogelijkheden.
- Eenvoudige installatie dankzij PoE-ondersteuning en compatibiliteit met standaard EU-inbouwdozen.
- Ondersteunt WiFi 6 met snelheden tot 2976 Mbps voor snelle en betrouwbare draadloze connectiviteit.
- Geavanceerde beveiligingsfuncties zoals WPA3-encryptie en gastnetwerk met meerdere authenticatie-opties.
- Geen ondersteuning voor WiFi 6E, waardoor het 6 GHz-spectrum niet beschikbaar is voor dit apparaat.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | EAP650-WALL A-keuze |
| Artikelnummer | 9519406 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | A-keuze |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 3000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Aantal gebruikers | 100 gebruiker(s) |
| Automatisch scannen kanalen | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-Enterprise,WPA2-Enterprise,SNMP,SSH |
| MAC adres filtering | Ja |
| Aantal SSID-ondersteuningen | 16 |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| DC voltage bereik | 12 V |
Design |
| Plaatsing | Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
Antenne |
| Soort antenne | Intern |
Certificaten |
| Certificering | CE, RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 86 |
| Diepte | 86 mm |
| Hoogte | 42.6 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 127 mm |
| Diepte verpakking | 139 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 290 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Snelstartgids | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 920 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |