TP-Link Omada EAP783 - Draadloze-toegangspunt
2 poorten - Wi-Fi 7 - Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - beheerd in Cloud - monteerbaar aan muurplafond
Artikelnummer: 9520659
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4895252503517 |
| Fabrikantcode | EAP783 |
| Artikelnummer | 9520659 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 19000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 1376 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 5760 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 11520 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10000 |
| Frequentieband | 2.4 - 6 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11be,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax |
| Aantal gebruikers | 760 gebruiker(s) |
| Automatisch scannen kanalen | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| BeamForming | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA,WPA2,WPA3 |
| Access Control List (ACL) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| DC voltage bereik | 12 V |
Design |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
Antenne |
| Soort antenne | Intern |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 280 |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 46.5 mm |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |