• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check Vragen? Stuur een appje

TRENDnet TFC 1000S60D5 - Glasvezel mediaconverter

GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 SC enkele modus - maximaal 60 km - 1550 (TX) 1310 (RX) nm - TAA Compliant

Artikelnummer: 578108
(€ 763,14 excl. 21% btw)
timer 10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie *
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode TFC-1000S60D5
EAN 0710931504422
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2000 Mbit/s
Maximaal bereik 60000 m
Golflengte 1310 nm
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk TRENDNET
Artikelnummer 578108
Fabrikantcode TFC-1000S60D5
EAN 0710931504422

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 1000Base-TX, 1000Base-FX

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad

Prestatie

Maximaal bereik 60000 m
Golflengte 1310 nm

Design

Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Certificering FCC, CE

Energie

Stroomverbruik (typisch) 5.5 W

Gewicht en omvang

Gewicht 354 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C

Technische details

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Overige specificaties

Datalink-protocollen CSMA/CD
Afmetingen (B x D x H) 120 x 88 x 25 mm
Full duplex Ja
Fiber type 10/125 μm
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...