Verbatim Pocket SSD 1TB - SSD
Extern - draagbaar - USB 3.2 Gen 2 - 1 TB - sleutelhanger met kabelbevestiging - zwart, rood
Artikelnummer: 8629287
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Compact, robuust en perfect voor op reis.
- Inclusief Nero Backup Software (alleen Windows OS).
- Ultra lichtgewicht en klein genoeg om in uw achterzak te stoppen.
- USB 3..2 Gen 2-interface - gegevensoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps.
- Geschikte sleutelhanger en kabelhouder houden uw kabel netjes en knoopvrij.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0023942321927 |
| Fabrikantcode | 32192 |
| Artikelnummer | 8629287 |
| Merk | VERBATIM |
| Link naar fabrikant |
SSD (solid-state drive) |
| SSD capaciteit | 1000 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| NVMe | Nee |
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
Poorten & interfaces |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wifi | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Veiligheidsfunties | Brandwerend |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 8,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 14.0 Sonoma,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.15.3 Catalina,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 11.0 Big Sur,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.7.5 Lion,Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.4 Tijger,Mac OS X 10.3 Panther,Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
Beveiliging |
| Hardware encryptie | Nee |
| Wachtwoordbeveiliging | Nee |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 59 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 65 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 45.12 |
| Diepte | 96.13 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 58 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 82 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Gewicht verpakking | 90.5 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde software | Nero Backup |