Verbatim TurboMetal USB4 1TB - SSD
Extern - draagbaar - USB 4 Gen 2x2 - 1 TB - USB Type-C - zilver
Artikelnummer: 9161300
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Inclusief Nero Backup Software.
- USB4-interface met USB-C-aansluiting.
- Robuuste metalen behuizing ontworpen voor dagelijks gebruik.
- Geïntegreerde koelventilator zorgt voor uitstekende prestaties.
- Hoge snelheid gegevensoverdracht - tot 3700 MB/s lezen en 3600 MB/s schrijven.
Productomschrijving
De TurboMetal SSD levert uitzonderlijke prestaties, uitgerust met de nieuwste USB4 interface via de USB-C aansluiting voor ongeëvenaarde overdrachtssnelheden. Ervaar leessnelheden tot 3700 MB/s en schrijfsnelheden tot 3600 MB/s, waardoor het een uitstekende oplossing is voor mensen die werken met grote bestanden, video's met een hoge resolutie en veeleisende toepassingen. Of u nu grote hoeveelheden gegevens overdraagt of direct vanaf de schijf werkt, de TurboMetal SSD zorgt ervoor dat u taken in recordtijd kunt voltooien.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0023942320210 |
| Fabrikantcode | 32021 |
| Artikelnummer | 9161300 |
| Merk | VERBATIM |
| Link naar fabrikant |
SSD (solid-state drive) |
| SSD capaciteit | 1000 GB |
| Leessnelheid | 3700 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 3600 MB/s |
Poorten & interfaces |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | USB4 Gen 2x2 |
| Wifi | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 8,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 55 |
| Diepte | 105.8 mm |
| Hoogte | 18.1 mm |
| Gewicht | 150 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde software | Nero Backup Formatter |