Xenith Extreme Aquilo Inspire AI - Ryzen 9 9950X3D
GeForce RTX 5080 - 32 GB DDR5 - 2 TB Samsung ssd - Windows 11 Pro
Artikelnummer: 9210952
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Directe opvolger van de Tweakers.net Ultimate Award winnaar!
- Ultieme performance met de nieuwe 16-core AMD Ryzen 9 9950X3D processor
- Met de nieuwe GeForce RTX 5080 kun je alle games spelen op hoge settings
- Ruime opslag en razendsnel starten met de 2 TB Samsung 990 Evo Plus ssd
- Prima connectiviteit met 2.5 Gbit LAN en Wifi 6
- Efficiente 850 Watt Corsair 80+ Gold voeding om de componenten van stroom te voorzien
- Compacte en stijlvolle gaming workstation pc
- Alle Xenith pc's van Azerty worden geleverd met maar liefst 4 jaar hardwaregarantie!
- Deze Xenith pc is te bewonderen in onze showroom in Raalte
- Standaard geschikt voor beheer in Microsoft Intune en Windows Autopilot
- Geen optical drive
Productomschrijving
Deze nieuwe Xenith Extreme Aquilo Inspire AI pc is de directe opvolger van onze met Tweakers Ultimate Award bekroonde Xenith Extreme Aquilo PBA pc. Dit nieuwe model is nóg sneller door de nieuwe AMD Ryzen 9 9950X3D processor en GeForce RTX 5080 videokaart!
Ben je een professional die doordeweeks overdag de pc gebruikt als workstation, maar 's avonds en in het weekend ook wel een stevige game wil spelen? Of ben je een gamer die wel topprestaties wil voor je games, maar heb je niks met flitsende lampjes en RGB? Dan zijn de Xenith Aquilo gaming workstations de ultieme pc voor jou.
En dat zeggen wij niet alleen, ook Tweakers.net komt tot deze conclusie:
"De Xenith Extreme Aquilo maakt niet alleen indruk met zijn ruwe prestaties, maar ook met de scherpe prijs-prestatieverhouding, de stille werking en de ongeëvenaarde vier jaar garantie op zowel onderdelen als arbeid. Het totaalplaatje overtuigt ons om een Ultimate-award uit te delen."
Bron: De Xenith Extreme Aquilo is de beste game-pc uit de test.
Onze Xenith Extreme Aquilo Inspire AI pc is de directe opvolger van de bekroonde Aquilo PBA pc, en nóg sneller door de nieuwe AMD Ryzen 9 9950X3D processor en GeForce RTX 5080 videokaart.
Ook dit is een ingetogen en supersnelle computer voor zowel werk als voor gaming. Het hart van deze machine is de nieuwe 16-core AMD Ryzen 9 9950X3D processor, geplaatst op het rijk uitgeruste ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord. De opslag wordt verzorgd door een rappe 2 TB Samsung 990 ssd en 32 GB aan Corsair RAM-geheugen. De grafische performance wordt verzorgd door eerdergenoemde GeForce RTX 5080 videokaart. Alle componenten worden van stroom voorzien door de 2025 variant van de Corsair RM850e voeding. Al deze kracht is verpakt in de statige zwarte Fractal Design North behuizing. De assemblage-specialisten bij Azerty zorgen ervoor dat de ventilatoren optimaal zijn afgesteld, zodat de Aquilo gaming pc optimale performance biedt bij minimale geluidsproductie.
Onopvallend, stil en ingetogen: de Xenith Extreme Aquilo is een echte wolf in schaapskleren, voor zowel productiviteit als games. Of je nu gaat voor shooters als Counter-Strike 2 of CoD: Modern Warfare, of voor single player games als Black Myth Wukong, Cyberpunk 2077 en Flight Simulator 2024: deze Xenith game pc draait er zijn hand niet voor om!
Specificaties:
-AMD Ryzen 9 9950X3D processor, 16 cores/32 threads
-Arctic Liquid Freezer III 240 cpu koeler
-ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord
-32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RAM (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5080 videokaart, 16 GB GDDR7
-2 TB Samsung 990 m.2 NVMe ssd
-Fractal Design North charcoal black behuizing
-Corsair RM850e 2025 voeding, 80+ Gold
-Microsoft Windows 11 Professional
Ben je benieuwd hoe een Xenith Aquilo pc zoals de Tweakers.net Ultimate Award-winnende Extreme Aquilo er in het echt uitziet? Kom hem dan bewonderen in onze showroom in Raalte!
En zoals alle Xenith gaming pc's wordt ook deze machine geleverd met 4 jaar hardwaregarantie.
N.B. de afbeeldingen kunnen licht afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046102306 |
| Fabrikantcode | AXExtAquiloAIq225 |
| Artikelnummer | 9210952 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 9 |
| Processormodel | 9950X3D |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5.7 GHz |
| Frequentie van processor | 4.3 GHz |
| Processor cache | 144 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 170 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| GPU-prestaties tot | 1801 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 6000 MT/s |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8125BG |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1b |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB-poorten voor | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x4 (Gen 1.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
Design |
| Type behuizing | Midi Tower |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Kleur van het product | Zwart, Hout |
| Introductie jaar | 2025 |
| Introductie maand | Maart |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Moederbord form factor | ATX |
| Audiochip | Realtek ALC1200 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
Energie |
| Netvoeding | 850 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 215 |
| Diepte | 447 mm |
| Hoogte | 469 mm |
| Gewicht | 14000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |

