Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

Zyxel SFP10G-LR-E - SFP+ transceivermodule

10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm (pak van 10)

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeSFP10G-LR-E-ZZBD01F
EAN4718937619221
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
4589728
2.494,72 2.061,75
(€ 2.494,72 incl. 21% btw) (€ 2.061,75 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk ZYXEL
Artikelnummer: 4589728
Fabrikantcode SFP10G-LR-E-ZZBD01F
EAN 4718937619221
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Tx vermogen (min) 0.5 dBmW
Tx vermogen (max) -8 dBmW
Rx vermogen (min) 1 dBmW
Rx vermogen (max) -14.4 dBmW
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
Kenmerken
Kleur van het product Staal
Land van herkomst China
Merkcompatibiliteit Zyxel
Energie
Ingangsspanning 3.14-3.46 V
Stroom (max.) 0.3 A
Gewicht en omvang
Breedte 14.8 mm
Diepte 56.5 mm
Hoogte 11.85 mm
Gewicht 20 g