Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

SC/PC meervoudige modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - oranje

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL2510
EAN8716065223682
Snoerlengte10 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
462709
21,95 18,14
(€ 21,95 incl. 21% btw) (€ 18,14 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
7 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk ACT
Artikelnummer: 462709
Fabrikantcode RL2510
EAN 8716065223682
Kenmerken
Snoerlengte 10 m
Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Kleur van het product Oranje
Full duplex Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm