• Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

SC/PC enkele modus (M) naar SC/PC enkele modus (M) - 10 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL3910
EAN8716065223941
Snoerlengte10 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
480041
19,95 16,49
(€ 19,95 incl. 21% btw) (€ 16,49 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
5 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:480041
FabrikantcodeRL3910
EAN8716065223941
Kenmerken
Snoerlengte10 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
Kleur van het productGeel
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm