ASSMANN - Audiokabel
mini-phone stereo 3.5 mm male naar mini-phone stereo 3.5 mm male - 2.5 m - beschermd - zwart - gevormd
Artikelnummer: 944826
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032330929 |
| Fabrikantcode | AK-510100-025-S |
| Artikelnummer | 944826 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 2.5 m |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Aansluiting 2 | 3.5mm |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabel materiaal | Met koper bekleed staal (CCS) |
| AWG draad omvang | 28 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 40 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Verpakkingsvolume | 90 cm³ |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Land van herkomst | China |
| Code UK-handelstarief | 85444290 |