CORSAIR RM750e - Voeding
ATX12V 3.1 - Cybenetics Gold - 750 Watt - Modulair - 100-240V - Actieve PFC - Zero RPM Mode - PCIe 5.1 - zwart- A-keuze
Artikelnummer: 9508149
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Dit is een modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- Ondersteunt Zero RPM fan modus voor bijna stille werking bij lage tot gemiddelde belasting.
- Cybenetics Gold-gecertificeerd voor laag energieverbruik, laag geluidsniveau en lage temperaturen.
- Een 120mm ventilator met een speciale curve zorgt voor weinig geluid, zelfs bij volledige belasting.
- De native 600W, 12V 2x6 PCIe 5.1 GPU-voedingskabel ondersteunt de nieuwste Nvidia 4000-serie videokaarten
- Ondersteunt moderne stand-by slaapstand voor extreem snelle ontwaken-uit-slaaptijden en betere efficiëntie bij lage belasting.
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden binnen de tevredenheidsgarantie. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Originele garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | CP-9020295-EU A-keuze |
| Artikelnummer | 9508149 |
| Merk | CORSAIR |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| ABC-keuze | A-keuze |
| Productsoort | Gamen |
Energie |
| Totaal vermogen | 750 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroom | 10 - 5 A |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max huidige output(+12V) | 54.2 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Aantal PATA power aansluiters | 2 |
| Aantal SATA power connectors | 6 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| ATX-voedingsconnector (12+4-pins) | Ja |
| PCI Express connector | Ja |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Gold |
| ATX version | 3.1 |
| Bearing technologie | Gegroefd |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator locatie | Voorkant |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 140 |
| Diepte | 86 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 2901 g |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |