Gigabyte B840M DS3H (B840,AM5,mATX,DDR5)
Artikelnummer: 9165258
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331868437 |
| Fabrikantcode | B840M DS3H |
| Artikelnummer | 9165258 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 8200,8000,7950,7900,7800,7600,7400,7200,7000,6800,6666,6600,6400,6200,6000,5600,5200,4800,4400 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| HDCP | Ja |
| DirectX versie | 12.0 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| TPM connector | Ja |
| Aantal waterpompaansluitingen | 2 |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal RGB LED-pinheaders | 3 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| PS/2 poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Lijningang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B840 |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Donkerbruin |
| PC gezondheids monitor | Water cooling,Temperatuur,Spanning,Ventilator |
| Type koeling | Passief |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64,Windows 10 x64 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2580 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| ACPI version | 5.0 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.7 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 265 mm |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Hoogte verpakking | 54 mm |
| Gewicht verpakking | 1129.4 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |
Accu/Batterij |
| Lithiumgewicht per batterij | 0.07 g |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Type batterij | CR2032 |
Technische details |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
| Gewicht | 1047 g |
| Hoogte | 35 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 244 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |