Samsung Galaxy A56 - 256GB Awesome Pink
8 GB - 5G - Dual-sim/Nano-sim - 6.7" - 5000 mAh - Android 15
Artikelnummer: 9215579
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
Plus- en minpunten
- 6,7-inch AMOLED-scherm met 120 Hz
- 50 MP camera en 5.000 mAh batterij
- Geen microSD-slot voor extra opslag
Productomschrijving
De Samsung Galaxy A56 5G in Awesome Pink biedt krachtige prestaties met een 6,7-inch FHD+ Super AMOLED-display en 120 Hz verversingssnelheid voor vloeiende beelden. Dankzij de 50 MP hoofdcamera met extra lenzen leg je scherpe foto's en video's vast. Met 256 GB opslagruimte en 8 GB RAM heb je voldoende ruimte en snelheid voor al je apps. De 5.000 mAh batterij ondersteunt 45W snelladen, zodat je snel weer verder kunt. Dit toestel draait op Android 15 en krijgt 6 jaar software-updates.
Let op: EAN code is product indicatief. Dit toestel komt niet in aanmerking voor NL Samsung promotie!
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8806095982724 |
| Fabrikantcode | SM-A566BLICEUB |
| Artikelnummer | 9215579 |
| Merk | SAMSUNG |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 6.7 " |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus+ |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Helderheid | 1200 cd/m2 |
| Merkspecifieke technologieën | Altijd-aan scherm |
| Pixeldichtheid | 385 ppi |
Processor |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Processormodel | 1580 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2.91 GHz |
Opslagmedia |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
Camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.56 " |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/3.0 " |
| Derde achtercamera grootte | 1/5.0 " |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 5 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1.8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2.2 |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2.4 |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1.12 µm |
| Pixelgrootte derde achtercamera | 1.12 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 84 ° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 123 ° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 78 ° |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/3.2 " |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2.2 |
| Pixelgrootte voorcamera | 1.12 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 81 ° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Flash type | LED |
| Maximale beeldsnelheid | 480 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps,1920x1080@60fps |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nachtmodus | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Slow motion-snelheid | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | DNG, HEIF, JPEG |
Netwerk |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 3G standaarden | WCDMA,UMTS |
| 5G-standaard | Sub6 TDD,Sub6 FDD |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2600 MHz |
| 5G-banden ondersteund | 800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| 5G-datasnelheid (max) | 2.33 Gbit/s |
| 4G-gegevenssnelheid (max) | 1200 Mbit/s |
| MIMO | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
Poorten & interfaces |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
Navigatie |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
Design |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleur van het product | Roze |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleurnaam | Awesome Pink |
Prestatie |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Scherm delen | Ja |
Multimedia |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2,M4V,WEBM,MP4,FLV,MKV,AVI,3GP |
Software |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Besturingssysteemvork | One UI 7.0 |
| Google applicaties | Gmail,Google Maps,Google Play,Google Chrome,Google Drive,Google Meet,YouTube,Google Search |
Accu/Batterij |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1.8 uur |
Sensoren |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
Energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Duurzaamheid |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2674 min |
| Batterijduur in cycli | 2000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 198 g |
| Breedte | 77.5 |
| Diepte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.2 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Nee |