Fractal Design North XL TGD Charcoal Black - Behuizing
Full-Tower - ATX, E-ATX, M-ATX, Mini-ITX - Mesh - geen voeding - gehard glas - 2x USB 3.2 (Gen1,), 1x USB 3.2 (Gen2) type-C - staal, hout - zwart
Artikelnummer: 6900142
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Wordt standaard geleverd met drie 140 mm Aspect ventilatoren.
- Ondersteunt radiatoren tot 420 mm voorin en 360 mm bovenin
- Front-I/O met USB-C (Gen 2×2) + USB-A voor moderne connectiviteit.
- Ruime full towerconstructie met ondersteuning voor E-ATX en lange GPU’s.
- Getint glaszijpaneel combineert mooi design met zicht op je componenten.
- Niet geschikt voor moederborden met connectoren aan de achterzijde.
Productomschrijving
De Fractal Design North XL TGD Charcoal Black is een indrukwekkende full tower-behuizing in charcoal black met een getint glazen zijpaneel (TG Dark) en esthetische houten accenten. Deze kast is ontworpen om zowel visueel als functioneel te imponeren.
Uit de doos bevat hij drie 140 mm Aspect PWM ventilatoren, zodat je direct een solide airflow hebt. De behuizing ondersteunt moederborden tot en met E-ATX formaat en biedt ruimte voor grafische kaarten tot circa 413 mm lengte (bij gebruik van frontventilatoren) of tot 380 mm wanneer een 420 mm front-radiator is geïnstalleerd.
Radiatoren tot 420 mm voorin en tot 360 mm bovenin zijn compatibel, waardoor deze kast ook geschikt is voor geavanceerde waterkoeling setups. De front-I/O biedt één USB 3.2 Gen 2×2 Type-C poort en twee USB 3.0 (Type-A) poorten, plus audio-in/-uit aansluitingen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 7340172706540 |
| Fabrikantcode | FD-C-NOR1X-02 |
| Artikelnummer | 6900142 |
| Merk | FRACTAL DESIGN |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Design |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Soort | PC |
| Materiaal | Gehard glas,Hout,Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Aantal interne 3.5" baaien | 2 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Geschikt voor | Gamen |
| Belichting | Nee |
| Anti-stof filter | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Maximum CPU cooler hoogte | 185 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 413 mm |
| Maximum PSU lengte | 290 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
Koeling |
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 140 mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 140,120,180 mm |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | Nee |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 360,420 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | Nee |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120,140 mm |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | Nee |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 280,360 mm |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5 ",3.5 " |
| HDD/SSD-combimodel | Ja |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 240 |
| Diepte | 503 mm |
| Hoogte | 509 mm |
| Gewicht | 9500 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Diepte verpakking | 604 mm |
| Hoogte verpakking | 608 mm |
| Gewicht verpakking | 11700 g |